KONST / Litografier / Färglitografi 12612180
nr 1261 2180
Färglitografi
signerad. EA-upplaga, Modeller. Motivet: 61x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:02:50
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)